27 грудня розпочнуться шкільні канікули

22 грудня 27 грудня розпочнуться шкільні канікули

Зимові шкільні канікули розпочнуться 27 грудня 2010 року і триватимуть до 9 січня 2011 року включно. Під час канікул та новорічних свят на дітей чекатиме цікава програма, сформована Головним управління освіти і науки КМДА.

Традиційно на канікулах усі загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади будуть відкриті для школярів. У режимі канікулярного часу працюватимуть гуртки, спортивні секції, клуби за інтересами та інші творчі об’єднання, бібліотеки, спортивні зали навчальних закладів міста.
 
На зимових канікулах у кожному навчальному закладі відбудуться новорічно-різдвяні свята з народними обрядами, фольклорними дійствами, вертепами, карнавалами, іншими розвагами, культурно-мистецькими та спортивно-масовими заходами.
 
За відповідних погодних умов будуть облаштовані ковзанки на території навчальних закладів. На Співочому полі відкриється Льодове містечко.
 
Під час канікул школярі відвідають театри, музеї, інші заклади культури і мистецтв, візьмуть участь у міських та всеукраїнських культурно-мистецьких, туристсько-краєзнавчих, фізкультурно-спортивних, екологічних та природоохоронних заходах. Планується проведення екскурсій та туристичних поїздок Україною.
 
Діти пільгових категорій отримають новорічні подарунки та запрошення на святкові вистави. На це з бюджету міста виділено 1,5 млн. грн.
 
Головне управління освіти і науки КМДА організувало для школярів низку конкурсів, аби залучити творчо обдарованих юних особистостей до участі у підготовці святкування Нового року. Зокрема, це міський конкурс на краще новорічне побажання Києву, у якому можуть взяти участь учні всіх навчальних закладів. А у співпраці з Київським міським Будинком природи організовано для школярів конкурс «Допоможемо птахам узимку» та виставку-конкурс «Ялинка-2011».
 
При формуванні програми святкових заходів спеціалісти Головного управління освіти і науки врахували смаки молодіжної аудиторії. 29 грудня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться міський новорічний бал старшокласників, організовує його Київська міська рада старшокласників за підтримки Головного управління освіти і науки.
 
Загалом, столична влада доклала чимало зусиль для того, аби зробити дозвілля школярів під час канікул цікавим та змістовним.
 
За інформацією сайту kmv.gov.ua
Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям