Навесні уряду подадуть пропозиції щодо електронних підручників

12 грудня Навесні уряду подадуть пропозиції щодо електронних підручників

Директор Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки України Олександр Удод заявляє, що навесні уряду подадуть пропозиції щодо забезпечення учнів електронними підручниками.

"Ми зараз розпочинаємо експеримент разом з освітніми установами, з Міністерством охорони здоров’я, Інститутом гігієни і на весну 2011 року внесемо уряду певні пропозиції щодо державної програми з умовною назвою "Електронний підручник", – заявив Удод в ефірі Радіо Свобода.

Водночас керівник громадської організації "Центр освітнього моніторингу" Павло Полянський заявляє, що в Україні питання електронних підручників "набуло іншого забарвлення".

"Це намагання просунути масштабний проект із закупівлі так званих рідерів, електронних книжок. Електронний підручник і рідер – це не одне і те саме. Тим паче, що в Україні пропонують такі рідери по 250 доларів, а вони в США вже по 125", – повідомив Полянський.

За його словами, поки що жодна країна світу не відмовилася від друкованих підручників, і вони мають існувати паралельно з електронними.

Електронні підручники, замість традиційних паперових, запропонував ввести в користування школам віце-прем’єр Борис Колесніков. Ця електронна книга має вміщувати всі підручники за 11 років навчання.

 

За матеріалами: Освіта.ua


 

Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям