Харківські школярі відмовляться від випускного, щоб допомогти хворим дітям

25 жовтня Харківські школярі відмовляться від випускного, щоб допомогти хворим дітям

У Харкові 11-класники відмовляться від розкішного випускного вечора, щоб врятувати життя маленьких городян з вродженим пороком серця. Ідею влаштувати скромне свято адміністрація школи запозичила у сербських школярів, які минулою весною пішли на випускний вечір у джинсах, віддавши зекономлені гроші на благодійність. Харківські школярі вирішили передати гроші кардіосудинному відділенню інституту загальної й невідкладної хірургії, пише "Сегодня".

"Спочатку діти мали сумніви, дівчаткам хотілося вдягти гарні плаття, але в підсумку всі погодилися, що лімузини замовлять собі на весілля. Так ми не тільки допоможемо діткам, але й виховаємо у школярів розуміння необхідності добродійності. За словами докторів, одна операція коштує 6-8 тисяч гривень, стільки в середньому витрачає один учень на випускний. Замість цього ми зберемо по 200 гривень, самі зробимо нарізку й добре відпочинемо без ресторанів і співаків", – розповів директор школи Олександр Макогон.

"Подарувати комусь життя важливіше, ніж купити плаття. Якщо ж сильно хочеться – все життя попереду", – говорить 11-класниця Ілона Антоненко.

Школярі сподіваються, що випускники з інших шкіл підтримають цю ініціативу.

За матеріалами: Освітній портал 

Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям