В Україні стартував молодіжний проект "Superteachers" для школярів і студентів

23 вересня В Україні стартував молодіжний проект "Superteachers" для школярів і студентів

Корпорація Intel запускає молодіжний проект "Superteachers" для школярів старших класів і студентів.

На спеціальному он-лайн порталі superteachers.com.ua учасники зможуть отримувати нові знання в ході захоплюючої гри, відповідати на різні питання зі сфери кіно, музики, сучасного мистецтва, ІТ та інших сфер, набирати бали і вигравати пам'ятні призи.

У школах і ВНЗ, учні й студенти яких наберуть максимальну кількість балів, в останній тиждень грудня "супервчителі" проведуть майстер-клас і розкажуть, як стати успішним і досягти цілей, використовуючи останні досягнення технологічних інновацій – UltrabookTM – ультралегкі й ультратонкі мобільні ПК на базі процесорів Intel.

Молодіжний проект компанії Intel "Superteachers" стартував 16 вересня 2013 року і триватиме до 31 грудня цього року. Проект охопить всю територію України. Для участі необхідно увійти на сайт superteachers.com.ua через один з профілів в соціальних мережах – Facebook або ВКонтакте.

Протягом трьох місяців студенти, школярі та всі бажаючі відкриватимуть для себе нові сфери знань, і дізнаватись цікаві факти зі світу музики, lifestyle, моди, мистецтва, спорту, кіно та інших. Наприкінці року в 5 навчальних закладах країни, що набрали максимальну кількість балів за виконані завдання, кращі молоді фахівці України під час лекцій поділяться своїми секретами успіху й обговорять зі школярами і студентами безліч актуальних для молоді тем.

За матеріалами: Освітній портал  

Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям