Оцінювати діяльність навчальних закладів будуть по-новому

20 червня Оцінювати діяльність навчальних закладів будуть по-новому

У Державній інспекції навчальних закладів зазначають, що метою затвердження орієнтовних критеріїв оцінювання є вдосконалення програмно-методичного забезпечення оцінювання результатів діяльності ДНЗ, ЗНЗ, ПТНЗ, підвищення ефективності управління системою освіти та організації проведення атестаційної експертизи.

"Окрім того, орієнтовні критерії дозволять забезпечити надання об’єктивної та прозорої оцінки стану реалізації навчальними закладами єдиної державної політики в галузі освіти", - наголошують у Держінспекції.
 
Також в інспекції повідомили, що розроблені критерії пройшли апробацію в навчальних закладах різних регіонів України, отримали позитивні відгуки та зарекомендували себе як дієвий інструмент для більш повного і об’єктивного оцінювання діяльності навчальних закладів під час проведення їх комплексної перевірки або державної атестації.
 
"Затверджені орієнтовні критерії дають можливість здійснити моніторинг діяльності навчальних закладів. Зокрема, вони можуть бути використанні безпосередньо самим навчальним закладом для самоаналізу своєї освітньої діяльності", - наголошують у Державній інспекції навчальних закладів.
 

За матеріалами: osvita.ua

    

Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям