Український студент винайшов заміну вчителям

21 травня Український студент винайшов заміну вчителям

Студент з Луганська Дмитро Шевченко розробив унікальну комп'ютерну програму, яка може швидко навчити першокласників письму. Технологія вже завоювала призові місця на декількох всеукраїнських конкурсах і навіть на міжнародному, а у вересні її збираються випробувати на школярах.

Як розповів "Сегодня" сам винахідник, написати програму було його університетським завданням, а коли ще чорнову роботу показали вчителям – вони були у захваті.
"Педагоги відразу почали висловлювати свої побажання і рекомендації. Правда, виникла складність запису звуку – не могли довго підшукати жіночий голос для озвучування, на якому наполягали вчителі. На створення програми пішло близько трьох місяців. А після всіх коректувань її випробували на дітях однієї з міських шкіл. Вчителі говорять, що випробування пройшли успішно – дітворі дуже сподобалося", – запевняє Дмитро Шевченко.
Ідея розробки полягає в тому, що за допомогою програми можна наочно показати першокласникам правильність написання кожної літери російського і українського алфавітів. При цьому вона демонструє процес письма, основи каліграфії та допомагає школяру вивчити слова і правильність їх написання.
"Програм для початкової школи дуже багато, але таких, які навчали б письму школярів, ще немає, – пояснює науковий керівник Дмитра Анатолій Логінов. – Програма досить проста у використанні і підходить для будь-яких комп'ютерів і операційних систем".
Зараз Дмитро Шевченко працює над удосконаленням програми і оформляє всі необхідні на неї документи, і якщо все піде гладко – до вересня розробку безкоштовно роздадуть школам. За словами педагога початкових класів Лариси Одінцової, програма допоможе дітям, яким важко дається навчання.
"Завжди є діти, які складно сприймають інформацію, а це стане ідеальним варіантом для швидкого засвоєння матеріалу. Тим більше що сучасні діти добре сприймають мультимедійний напрям – це краще, ніж просто писати на дошці", – вважає Одінцова.
 
За матеріалами: osvita.org.ua
Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям