Школи мають використовувати лише рекомендовані збірники ДПА

29 березня Школи мають використовувати лише рекомендовані збірники ДПА

У Міносвіти повідомили, що при проведенні державної підсумкової атестації мають використовуватися лише збірники завдань ТОВ "Центр навчально-методичної літератури".

З відповідною вимогою до регіональних управлінь освіти звернувся директор Інституту інноваційних технологій Олександр Удод.

У своєму листі директор інституту звертає увагу регіональних департаментів та управлінь освіти на те, що легітимними для використання під час проведення державної підсумкової атестації з відповідних навчальних предметів є збірники завдань, які мають захисні голограми з логотипом "Центр навчально-методичної літератури" та гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України" наданий згідно наказу від 25.01.2013 № 55.

"Вся інша продукція вважається контрафактною і не відповідає вимогам щодо проведення зазначеного заходу", - зазначає директор ІІТЗО.

Він також нагадав, що для практичного використання в загальноосвітніх навчальних закладах, регіональні управління освіти і науки безкоштовно отримають збірники завдань, які видані ТОВ "Центр навчально-методичної літератури", для проведення атестації з української мови.

Зокрема міністерство безкоштовно надасть "Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з української мови. 9 клас" та "Збірник переказів для державної підсумкової атестації з української мови. 11 клас".

Варто зазначити, що чиновники Міністерства освіти з року в рік не наважуються змінити схему інформаційного забезпечення проведення підсумкової атестації школярів та перевести її в електронну форму.

Цього року учні, батьки та вчителі шкіл мають отримати можливість безкоштовного користування електронними версіями збірників завдань для державної підсумкової атестації не пізніше 1 квітня. 

Переглянути перелік збірників, форми проведення підсумкової атестації, переліки білетів для проведення ДПА в усній формі, а також ознайомитися з іншими особливостями проведення ДПА у початковій, основній та старший школі, можна у розділі Державна підсумкова атестація 2013 року.

За матеріалами: Освіта.ua

Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям