• Євро шлях
  • Цікаво знати
  • Затверджено план заходів з підготовки та відзначення 120-річчя від дня народження Олександра Довженка

Затверджено план заходів з підготовки та відзначення 120-річчя від дня народження Олександра Довженка

22 березня Затверджено план заходів з підготовки та відзначення 120-річчя від дня народження Олександра Довженка

Кабінет Міністрів затвердив план заходів з підготовки та відзначення у 2014 році 120-річчя від дня народження Олександра Довженка. Відповідне розпорядження було прийнято на засіданні Уряду 20 березня 2013 року. 

Планом заходів передбачається організація та проведення цілої низки виховних заходів з вивчення та популяризації творчого шляху Олександра Довженка, зокрема проведення читацьких конференцій за творами О.П. Довженка, засідань за круглим столом, тематичних вечорів, літературних вистав у загальноосвітніх навчальних закладах.

Протягом 2013-2014 років планується провести капітальний ремонт та технічне переоснащення кінотеатру та гімназії імені О.П. Довженка у селищі Сосниця, на батьківщині геніального українського кінорежисера. Крім того, опрацьовується питання щодо розширення площ Сосницького літературно-меморіального музею Олександра Довженка.

Також передбачено інші заходи щодо відзначення 120-річчя від дня народження Олександра Довженка – видання літературних творів Олександра Довженка в комплекті з фільмами у форматі DVD, здійснення широкого ретроспективного показу в Україні, а також за кордоном фільмів Олександра Довженка, створення ігрового телефільму про життєвий та творчий шлях режисера, проведення міжнародної науково-практичної конференції, літературних читань, семінарів, лекцій тощо.

За матеріалами: kmu.gov.ua

Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям