Запах оливкової олії допомагає скинути вагу

19 березня Запах оливкової олії допомагає скинути вагу

Оливкова олія допомагає залишатися стрункою, оскільки приносить відчуття ситості. Висновок співробітників Мюнхенського технічного (ФРН) і Віденського університетів (Австрія) заснований на спостереженні за добровольцями, які щодня протягом трьох місяців споживали 500 г йогурту, а також доповнили свій раціон одним з чотирьох видів жирів: салом, оливковою, рапсовою олією чи вершковим маслом.

За словами автора дослідження Пітера Шиберле, ті, хто вживав оливкову олію, отримували менше калорій і не набирали вагу. Аналіз крові показав, що вони також мають високий рівень серотоніна – гормону, який дає відчуття ситості. Подібний ефект пов'язаний з ароматичними складовими оливкової олії. Добровольці відчували себе ситими, а кількість щодня споживаних калорій зменшувалася на 176.

"Учасники дослідження повідомили, що йогурт з оливковою олією суб'єктивно дуже ситний. Протягом трьох років ніхто з них не набрав вагу", – коментує П.Шиберле.

"Ми відкрили новий спосіб здорового схуднення. Дослідження довело, що ароматичне з'єднання регулює відчуття ситості. Сподіваємося, що отримані результати сприяють розробці лінійки нових продуктів, що дозволяють відчувати себе ситим і сприяють зниженню ваги", – говорить П.Шиберле.

За матеріалами: РБК
Джерело:osvita.org.ua

Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям