Про Добрі Справи

11 березня Про Добрі Справи

Сьогодні у інформаційному агентстві «Інтерфакс Україна»  (вул. Рейтарська, 8/5) відбулася прес-конференція з нагоду старту всеукраїнського соціального благодійного  проекту  "Тиждень Добрих Справ" у містах: Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Львів, Одеса, Севастопіль, Сімферополь.  (www.goodweek.hillel.su).

Вперше День Добрих Справ відзначався в Ізраїлі в 2007 році, тоді протягом одного дня тисячі ізраїльтян відволікаючись від своїх повсякденних справ і звичок по-новому поглянули на світ навколо себе. Ці люди усвідомили просту, очевидну, але забуту істину, що якими б багатими чи бідними вони не були, завжди поруч знайдеться людина, якій вони зможуть допомогти. А головне - все хороше, що вони збиралися зробити «коли-небудь потім, коли буде час», можна зробити прямо сьогодні, ЗАРАЗ!

Ідея швидко розлетілася по всьому світу, і сьогодні вже більше 160,000 чоловік офіційно приєдналися до ініціативи (за даними good-deeds-day.org/about), і їх кількість продовжує зростати.

В Україні пройде цілий Тиждень Добрих Справ - з 10 по 17 березня.  Кожен бажаючий зможе пов'язати свою стрічку на Головну Стрічку Добрих Справ, як символ доброї справи, яку він зробив сам, або як подяку за те добро, яке хтось зробив йому. Творіть добрі справи - і нехай глобальне потепління настане тільки в серцях!

Ми не віримо в те, що українці, дійсно, живуть за принципом «моя хата з краю». Творячи добро, людина отримує більше, ніж дає, оскільки легкість на серці від усвідомлення того, що хтось посміхнувся у відповідь на твій вчинок, допомагає з гідністю вийти з найскладніших і критичних життєвих ситуацій ... А, можливо, хтось саме в такий момент протягне руку допомоги і зробить Добру Справу Вам?

Програма акції:

10 березня
14.00 - 16.00 - Відкриття «Тижня Добрих Справ» на Майдані Незалежності: виступ танцювальної школи I Love Dance, гарячі напої та солодощі, запис волонтерів для участі у благодійних акціях, Флешмоб Добра.
11 березня

11.00 - Прес-конференція у інформаційному агентстві «Інтерфакс Україна» з нагоди старту всеукраїнського соціального благодійного проекту «Тиждень Добрих Справ».

12 березня
14.00 - Прибирання парку спільно з ініціативою «Зробимо Україну чистою» («Let`s Do It, Ukraine») (
letsdoit.org.ua)
13 березня
19.00 - Покази короткометражного соціального кіно у Будинку Кіно, вул. Саксаганського, 6.
14 березня
12.00 - Передача зібраного одягу  БФ «Соціальне партнерство» (
socpartnerstvo.org)
16.00 - Безкоштовна екскурсія у м.Київ для вихованців  дитячого будинку від туристичної агенції «Киев Интересный» (
interesniy.kiev.ua)
15 березня
11.00 - День донорства Київському міському центрі крові спільно з ініціативою YAZDAMKROV (
yazdamkrov.org) та ММГО «Європейський молодіжний парламент - Україна» (eyp-ua.org).

вул. Берлінського, 12.

17 березня
10.00 - Майстер-клас з виготовлення годівниць спільно з студентами Єльського університету (США), студентами  НТУУ «КПІ» (м.КИїв) та волонтерами.

13.00 - Флешмоб Добра спільно зі студентами Єльського університету, студентами ВНЗ м. Києва та волонтерами на Площі знань НТУУ «КПІ».

20.00 - Підведення підсумків. Нагородження активних волонтерів.

Запис волонтерів та більш детальна інформація на сторінках: goodweek.hillel.suvk.com/good_deeds_week2013, facebook.com/gooddeedsweek2013

Організатори проекту: Міжнародний Єврейський студентський культурний центр "Гілель". www.hillel.su

 За матеріалами: guon.kiev.ua

Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям