На Чернігівщині презентували перший в Україні путівник "Шляхами Тараса Шевченка"

09 березня На Чернігівщині презентували перший в Україні путівник "Шляхами Тараса Шевченка"

5 березня 2013 року в Чернігівському історичному музеї відбулась презентація першого в Україні путівника "Шляхами Тараса Шевченка", виданого за програмою "Українська книга". Книга авторства Сергія Лаєвського вийшла у рамках підготовки до 200-річчя від дня народження Кобзаря і започаткувала загальноукраїнську серію однойменних путівників.

Видання містить інформацію про міста і села Чернігівської області, які відвідав Тарас Шевченко, а також про чернігівців, які стали щирими друзями Кобзаря та прототипами його героїв.

Для написання нарисів використані щоденникові записи, нотатки, листи, твори поета, спогади його знайомих тощо.

За словами Сергія Лаєвського, путівник проілюстрований понад 1000 світлинами. Подані у виданні розповіді стануть мандрівнику за гіда, а ілюстрації – зручним візуальним доповненням. Книга також містить поради, які допоможуть здійснити подорож з легкістю і комфортом, вважає її автор.

Наклад путівника буде розповсюджений у державних і комунальних бібліотеках України, таким чином кожен бажаючий зможе ознайомитися із цікавими місцями Чернігівщини, пов’язаними із життям і творчістю Тараса Шевченка.

За матеріалами: Урядовий портал

Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям