Уряд хоче збільшити рухову активність дітей

09 березня Уряд хоче збільшити рухову активність дітей

Законопроект схвалено на засіданні уряду 6 березня 2013 року, повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів. Документ розроблений Державною службою молоді та спорту.

Метою законопроекту є прийняття Загальнодержавної соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту, що спрямована на створення умов для впровадження здорового способу життя, залучення широких верств населення до масового спорту та розвитку спорту вищих досягнень.

Відповідним актом затверджуються заходи, спрямовані на розбудову сфери фізичної культури та спорту, визначаються шляхи вирішення поставлених завдань.

Як зазначив міністр молоді та спорту Равіль Сафіуллін, виконання Програми дасть можливість поступово збільшити рухову активність дітей і молоді до 8–12 годин на тиждень, залучити до змістовного дозвілля та відпочинку населення, зокрема молодь.

В уряді розраховують, що реалізація програми допоможе залучити до 20 % дітей та молоді віком від 6 до 23 років до занять у дитячо-юнацьких спортивних школах і створити умови для розвитку резервного спорту та поповнення основного складу національних збірних команд.

Також, виступаючи під час урядового засідання, прем’єр-міністр Микола Азаров висловив переконання, що впродовж поточного року у кожен навчальний заклад можна повернути спортивні зали та майданчики.

За матеріалами: Освіта.ua

Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям