• Євро шлях
  • Цікаво знати
  • Про результати перевірок якості освіти у дитсадках і школах розповіли на прес-конференції

Про результати перевірок якості освіти у дитсадках і школах розповіли на прес-конференції

05 березня Про результати перевірок якості освіти у дитсадках і школах розповіли на прес-конференції

Державна інспекція навчальних закладів (ДІНЗ) під час перевірки приватних дошкільних освітніх закладів Києва та Київської області виявила 18 дитсадків, які надають свої послуги без відповідних ліцензій. Про це заявив на прес-конференції голова ДІНЗ Михайло Гончаренко.

"Протягом грудня, січня і лютого нами було проведено перевірку діяльності 27 приватних дошкільних навчальних закладів. 18 із них взагалі не мали ліцензій на право здійснення дошкільної освітньої діяльності. 4 дитсадки функціонували у приватних житлових будинках, не маючи відповідних дозволів санітарно-епідеміологічних та пожежних служб", – сказав М.Гончаренко.

За його словами, загалом у результаті перевірок виявлено такі грубі порушення, як відсутність нормативно-правових підстав та необхідних дозволів для здійснення навчально-виховного процесу, недотримання вимог щодо навчально-методичного, матеріально-технічного та кадрового забезпечення, а також відсутність належних умов для дітей, їх медичного обслуговування та харчування.

За матеріалами: УкрІнформ

 

Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям