До Дня пам’яті героїв Крут

29 січня До Дня пам’яті героїв Крут

29 січня 2011 року – День пам’яті героїв Крут, день пам'яті про подвиг українських студентів, полеглих у бою з більшовиками. Цей день, є одним із символів боротьби українського народу за свою незалежність.
29 січня 1918 року – це унікальна сторінка в нашій історії, яка несе колосальне емоційне та історичне навантаження. Тут невимовний біль втрати тісно переплітається із почуттям гордості за свою націю.
Не можна викреслити з пам’яті людської той великий та безсмертний подвиг юних студентів, які захищали українську державність, поклавши на її вівтар найцінніше – власне життя.
У ці дні в навчальних закладах міста з метою відзначення 93-ї річниці подвигу Героїв Крут та вшанування пам’яті українських юнаків, які загинули у бою під селищем Крути на Чернігівщині, організовані тематичні виставки літератури, періодичної преси, які висвітлюють події під Крутами,  проводяться уроки-реквієми, виховні години, вечори пам’яті «Їх подвиг не забуто!», «Історія мого народу. Бій під Крутами», «На Аскольдовій могилі поховали їх…», тематичні військово-історичні читання «Вони полягли за волю України».
Протягом січня організовано навчальні екскурсії до історичних музеїв та пам’ятних місць, пов’язаних з подіями Української революції 1917-1921 років; відвідання місць поховань героїв Крут (Аскольдової могили,  Державного історико - меморіального заповідника «Лук’янівське кладовище»).

Джерело guon.kiev.ua
Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям