Що занадто то не здраво ... телевізор й інтернет — причина розлучень

27 січня Що занадто то не здраво ... телевізор й інтернет — причина розлучень

Нещодавно російські психологи провели масштабне дослідження, в ході якого з'ясувалося, що відсутність вражень посилює кризу середнього віку і негативно впливає на самопочуття людини. За словами медиків, основна причина довготривалих депресій, родинних сварок і навіть розлучень — флегматичний і пасивний спосіб життя. Люди перестали переживати яскраві емоції і все частіше обмежують своє життя сидінням перед телевізором або комп'ютером.

Тим часом дослідження підтвердили, що 90 відсотків опитаних чоловіків 30 — 40 років не приховують скарг на сірість буднів, а 70 відсотків представників сильної статі можуть пригадати яскраві переживання лише з ранньої молодості.

Учені б'ють на сполох, адже дефіцит нових відчуттів і вражень — одна з глибинних психологічних причин розлучень. Серед подружніх пар, які прожили разом від п’яти до 19 років, майже 25 відсотків розлучаються саме через брак позитивних яскравих вражень. Тому, аби зміцнити своє емоційне здоров'я і родинні стосунки, частіше бувайте з другою половинкою на природі, організовуйте спільні походи в театр, кіно і розважальні центри, подорожуйте і обмінюйтеся враженнями.

 

Підготувала Тетяна Карпова

Джерело «Освіта України», ped-pressa.kiev.ua
Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям