Учнівські роботи допоможуть реформувати середню освіту – Дмитро Табачник

24 січня Учнівські роботи допоможуть реформувати середню освіту – Дмитро Табачник

Деякі роботи учасників конкурсу учнівських та студентських робіт «Я пишаюся тим, що я українець!»  стануть у нагоді при реформуванні середньої освіти. Про це повідомив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, передає кореспондент ІА «Світ освіт».

За словами міністра, нещодавно дві творчі студентські роботи з питань енергозбереження рекомендували для практичного запровадження. Одна студентська робота буде впроваджена в цілому навчальному закладі, інша – в гуртожитку.

Також один із фіналістів конкурсу запропонував ввести до шкільної програми для старшокласників житлові предмети, щоб учні знали, як нараховують комунальні платежі, куди звертатися за консультацією та допомогою з житлових питань.

«Ми вже в Донецькій області розпочали такі факультативи. Школярів старших класів навчають економічним азам, економічним знанням. Як відстоювати свої житлові права, як платити за квартиру, як планувати бюджет. І це абсолютно співпадає з планами реформування середньої освіти, виходом на профільну школу, – наголосив Дмитро Табачник. – Я думаю, що такий факультатив, такий ознайомлювальний курс для старшокласників як житлові предмети може бути розглянутий».

Як повідомляло ІА «Світ освіт», переможців конкурсу студентських та учнівських творчих робіт «Я пишаюсь тим, що я – українець», нагородили сьогодні, 24 січня. 

Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям