У навчальних закладах столиці відзначили День Соборності України

22 січня У навчальних закладах столиці відзначили День Соборності України

21–22 січня у столиці України пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України (92-ї річниці проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки). Заходи з нагоди Дня Соборності України відбувалия в усіх навчальних закладах Києва.
День Соборності - це нагадування про те, що сила нашої держави - в єдності українських земель. Акт Злуки став могутнім виявом волі українців до консолідації, свідченням їх самоідентифікації, становлення політичної нації. Це був реальний крок до об'єднання українських земель, який й сьогодні істотно впливає на національно-політичні процеси в Україні.
З метою національно-патріотичного виховання  у навчальних закладах міста протягом січня проведено учнівські та студентські конференції «Утворення Української соборної, незалежної держави», «Акт злуки та його історичне значення», семінари, лекції, «22 січня – величний день злуки», «В соборності України – сила держави», круглі столи «Любіть Україну всім серцем своїм, і всіма ділами своїми».
Організовано у бібліотеках та шкільних музеях тематичні виставки літератури, творчих робіт учнів «За Україну, за її волю...», дитячих малюнків «Діти єднають Україну».
Школярі та учнівська молодь міста відвідують експозиції з історії Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки у бібліотеках міста.
Організовано екскурсійне відвідування школярами заповідника «Аскольдова могила», пам’ятників видатним діячам УНР з покладанням квітів, Музею Української Революції у Київському міському будинку учителя.
Протягом навчального року у рамках співпраці із сільськими школами-партнерами  відбувається обмін делегацій освітян, школярів м. Києва та різних регіонів України.

За матеріалами guon.kiev.ua
Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям