Навіщо відроджують військово-патріотичну гру «Зірниця»

21 січня Навіщо відроджують військово-патріотичну гру «Зірниця»

Столичній молоді знову запропонують військово-патріотичну гру «Зірниця». Наразі Головне управління освіти і науки спільно з районними управліннями опрацьовується питання відновлення цієї гри з урахуванням сучасних вимог. Таким чином, відповідно до розпорядження КМДА щодо відзначення 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни і героїчної оборони м. Києва від фашистських загарбників, влада посилюватиме патріотичне виховання молоді.
З цією ж метою у навчальних закладах міста щорічно проводяться уроки пам’яті, зустрічі, бесіди учнівської та студентської молоді з ветеранами Великої Вітчизняної війни. Цього року учням запропонують написати сімейний літопис або створити фотолітопис про участь своїх родичів у захисті вітчизни. Традиційно проводитиметься міська естафета пам’яті «Вони захищали батьківщину». Кращі дитячі художні колективи виступатимуть зі святковими концертами для ветеранів, допомагатимуть в облаштуванні монументів, пам’ятників, пам’ятних знаків та меморіальних споруд. Для школярів проводитимуть автобусні екскурсії за програмою «Київ – місто-герой» тощо.
Також передбачена робота «тимурівських» і волонтерських загонів учнівської молоді. Юні кияни відвідуватимуть з вітаннями ветеранів війни вдома, у лікарнях, санаторіях, допомагатимуть їм по господарству.
Столична влада сприятиме діяльності молодіжних організацій військово-патріотичного спрямування, продовжить практику присвоєння середнім навчальних закладам імен героїв Великої Вітчизняної війни.

Джерелоguon.kiev.ua
Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям