Гагарін і Корольов стали героями комікса

19 січня Гагарін і Корольов стали героями комікса

Перший космонавт Юрій Гагарін і батько радянської космічної програми Сергій Корольов стали головними героями комікса, виданого у Британії на честь 50-річчя першого польоту людини в космос, що буде відзначатися в 2011 році, йдеться в прес-релізі видавництва Spaced Design.

Автори "графічного романа" "День Юрія: дорога до зірок" (Yuri`s day: The road to the stars), Ендрю Кінг (Andrew King), Пірс Бізоні (Piers Bizony) і Пітер Ходкінсон (Peter Hodkinson) мали намір розкрити всю складність радянської дійсності "у всій її безумній і жорстокій пишності".

"Юрій Олексійович Гагарін, перша людина, що здійснила подорож у космос, відомий більшості з нас як неясний образ в металевому шлемі. Ми, що живуть в світі за межами Росії, маємо мало уявлення про те, що сталося з ним після його історичного польоту... "День Юрія" показує поступове розчарування Гагаріна в радянській системі, яка створила його", - говорять автори.

Оповідання в коміксі починається з кінця 1930-х років, коли Корольов потрапив у табір по звинуваченню в шкідництві. Окрім генерального конструктора і самого Гагаріна в числі героїв комікса й інші космонавти - Олексій Леонов, кращий друг першого космонавта, Герман Титов, що грає роль "Сальєрі" поряд з "Моцартом", - Гагаріним, Микола Каманін, керівник програми підготовки космонавтів і ярий сталініст.

Комікс у вигляді 64-сторінкової книги можна придбати через інтернет, надалі автори розраховують перекласти його на ряд європейських мов, у тому числі й російською.

За матеріалами: РИА "Новости"

Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям