Facebook захоплює інформацію, яка стає відомою не лише Вам

18 січня Facebook захоплює інформацію, яка стає відомою не лише Вам

Тім Бернерс Лі, винахідник світової мережі дав пояснення щодо основних проблем, які представлені у всесвітній мережі сьогодні, включаючи Facebook і додатки до програмного забезпечення.

Винахідник всесвітньої мережі прокоментував декілька основних проблем, з якими зіткнувся Інтернет сьогодні. У всеохоплюючому Американському Науковому Виданні Тім Бернерс Лі висловив заклик до довготривалих відкритих стандартів і нейтралітету, не соромлячись сарказму в сторону тих, хто надає послуги в Інтернеті, певних соціальних мереж і влади, яка намагається відділити мережу від її першочергового вигляду. Ключем до тривалого успіху стане універсальність, децентралізація, відкриті стандарти і захист віртуальних прав людини. Ось деякі висловлювання з його статті.

Соціальні мережі.

«Соціальні мережі є окремою особливою проблемою. Facebook та інші подібні сайти забезпечують захват інформації, після того як Ви її введете; Ваша дата народження, електронна адреса, уподобання, посилання на сторінки Ваших друзів і позначки на фото «хто є хто» стають відомими не лише Вам. Сайти, які збирають всі ці дані є грандіозною базою даних і можуть повторно використовувати надану їм інформацію для забезпечення власної додаткової значимості, однак лише у межах власних сайтів. Як тільки Ви введете свої дані на один із подібних серверів, Вам не варто використовувати їх на інших сайтах. Кожен сайт — це губка, яка вбирає інформацію з всесвітньої мережі. Так, Ваша сторінка знаходиться в мережі, однак інформація про Вас — ні. Ви можете проглянути інтернет сторінки списку певних осіб, однак ви не повинні надсилати цей список або дані із нього до інших сайтів».

Його коментарі стали причиною того, що пошуковий сервер Google закрив доступ інформації своїх користувачів для Facebook декілька тижнів тому. Він також звертає увагу на небезпеку окремих соціальних сайтів, які стали надто домінантними. Монополія прагне задушити інноваційні технології і підірвати універсальність, якщо певний сайт не відкривається з його даними.

Додатки до програмного забезпечення.

«Інші компанії створюють закриті простори. Наприклад, існує тенденція магазинів, які віддають перевагу у створенні програмних додатків до смартфонів ніж програмних додатків для роботи у Інтернеті, оскільки матеріальна сторона є поза всесвітньою мережею. Доцільніше було б створити додаток для роботи в мережі, який би також працював із браузерами для смартфонів, оскільки технології для цього покращуються щоразу».

«Дехто вважає, що обмежений простір є достатнім. Такі інформаційні простори легкі для використання і здаються таким, що задовольняють всі бажання людей. Однак, як ми бачили у минулому столітті, коли в Сполучених Штатах зявилася інтерактивна інформаційна система дозвону, яка зробила обмежену підмножину всесвітньої мережі, вони закрилися. Немає значення, яким зручним і приємним буде «сад із високим парканом», він ніколи не зможе конкурувати із розмаїттям, багатством, інноваціями світу, який знаходиться за його воротами».

За матеріалами luchesk.com.ua

 

Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям