• Євро шлях
  • Цікаво знати
  • Побажання українським школярам, вчителям та всій освіті України від народних депутатів

Побажання українським школярам, вчителям та всій освіті України від народних депутатів

16 січня Побажання українським школярам, вчителям та всій освіті України від народних депутатів

Нунсівка Леся Оробець,
комітет Верховної Ради
з питань науки і освіти:

- Я бажаю цим відчайдухам, учням, які навчаються зараз в Україні і які пов'язують своє майбутнє з Україною в цьому році, щоб вони вчилися якомога сумлінніше, бо їхня доля в їхніх руках. А від мене і від моїх колег залежить все, щоб зробити так, щоб вони мали можливість своїми мізками і своїми зусиллями поступити до ВУЗів.

 

 

 

Комуністка Катерина Самойлик,

комітет Верховної Ради з питань науки і освіти:

- Я хочу попросити усіх школярів і діточок у 2011-му витримати ті всі реформи, які проводить Міністерство освіти та науки і ми, народні депутати. Якщо витримаєте, то станете справжніми громадянами України.

А вчителям побажаю: не витримуйте. Бунтуйте, де тільки можливо, що заморожена заробітна плата. Бунтуйте, будь ласка, що йде скорочення шкіл.

А всій освіті я бажаю, щоб вона завжди була на вершині, щоб це був пік усіх бажань кожного громадянина України і малого і великого, і вченого, і безробітного. Бо колись у нас дійсно був культ освіти. І тому я бажаю, щоб культ освіти, книги повернувся до кожного, в кожну оселю. І в цьому році в році кота я бажаю, нехай переважають тільки білі смуги. І з якої б висоти вас не скидали, підняли голову й йшли.

 Джерело euroway.com.ua

 

Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям