Kонкурс на кращий веб-сайт закладу освіти

14 січня Kонкурс на кращий веб-сайт закладу освіти

До участі у конкурсі запрошуються навчальні заклади України всіх форм власності, які мають власні сторінки в Інтернеті.

Згідно з умовами конкурсу оцінюватиметься змістовне наповнення веб-сайтів навчальних закладів України, практичність їх використання, дизайн, послуги, що надаються за допомогою веб-сайтів.

Конкурс проводитиметься з метою сприяння появі та удосконаленню веб-сайтів навчальних закладів, впровадженню у навчальний процес нових зручних інструментів взаємодії всіх його учасників, стимулювання ініціативи у цій сфері, акцентування уваги на важливості інформування про діяльність закладів освіти України засобами Інтернету.

Оголошення результатів конкурсу з визначенням переможців і нагородженням їх цінними призами відбудеться 18 лютого 2011 року о 14:00.

Оцінювати веб-сайти, згідно заявок, поданих на електронну адресу оргкомітету [email protected], буде незалежне професійне журі.

Конкурс відбудеться в рамках Чотирнадцятої міжнародної виставки навчальних закладів "Сучасна освіта в Україні – 2011", яка пройде 16-18 лютого 2011 року у Києві.

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Академія педагогічних наук України, Київська торгово-промислова палата, виставкова фірма "КАРШЕ".

Генеральний інформаційний партнер виставки - Освітній інтернет-ресурс "Освіта.ua".

Детальніше про проведення конкурсу>>>

 
За матеріалами: Освіта.ua

 

Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям