Виставка «Сучасна освіта в Україні – 2011» пройде у лютому в Києві

12 січня Виставка «Сучасна освіта в Україні – 2011» пройде у лютому в Києві

16 лютого 2011 року в Київському Палаці дітей та юнацтва розпочнеться XIV Міжнародна виставка навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2011». Співорганізатором виставки є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту.

На виставці планується представлення більше 500 організацій серед яких: вищі навчальні заклади, заклади післядипломної освіти, науково-методичні центри, видавництва, виробники технічних засобів навчання, міжнародні та наукові установи та інші організації, які співпрацюють із системою освіти.

У рамках виставки буде проведено конкурс на найкращу презентацію навчального закладу. Переможців конкурсу нагородять золотими, срібними та бронзовими медалями виставки. Кращі заклади освіти будуть удостоєні почесних звань.

Всього за три дні планується проведення великої кількості семінарів, "круглих столів", майстер-класів та тренінгів, на яких обговорюватимуть актуальні проблеми навчально-виховного процесу, шляхи модернізації освіти у глобалізованих умовах сучасного життя.

Усі учасники виставки запрошуються до участі у Першому конкурсі на кращий інформаційний сайт навчального закладу «Веб-сайт – обличчя успіху». Переможців конкурсів, яких визначить незалежне професійне журі, буде нагороджено цінними призами.

Планується, що виставку відвідають близько 15 000 осіб – школярів, абітурієнтів, студентів, викладачів вузів та вчителів.

З питань участі у виставці звертайтесь:
Контактна особа: Ольга Добровольська
Тел/факс: (044) 461-96-47, 461-96-51, 461-96-53, 461-91-06
E-mail: [email protected], [email protected]
Веб-сайт: www.osvita.carshe.com

За матеріалами: Освіта.ua та автора: Наталії Березюк з джерела: ІА «Світ освіт»

Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям