• Євро шлях
  • Цікаво знати
  • На Львівському форумі видавців відзначили навчальні посібники курсу «Фінансова грамотність»

На Львівському форумі видавців відзначили навчальні посібники курсу «Фінансова грамотність»

22 вересня На Львівському форумі видавців відзначили навчальні посібники курсу «Фінансова грамотність»

У рамках заходів 23 Форуму видавців у Львові відбулася презентація на тему «Освітній проект «Фінансова грамотність» в Україні: досвід та перспективи». Під час презентації були представлені курс «Фінансова грамотність» для учнів 2 - 10 класів, а також результатам моніторингу рівня знань учнів та психологічної готовності вчителів до викладання цього курсу в загальноосвітніх навчальних закладах.

Успіхом спільної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України і ДВНЗ «Університет банківської справи», що відповідає сучасним освітнім тенденціям, стала церемонія вручення премії «Найкраща книга Форуму 2016», під час якої спеціальною відзнакою малого журі Форуму було нагороджено комплект електронних видань «Фінансова грамотність» за загальною редакцією Тамари Смовженко. Відзнаку як співавтор отримала завідувачка сектором фінансової грамотності та навичок підприємництва відділу цифрової освіти, фінансової грамотності та навичок підприємництва ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Забуга Наталія.

Співробітники КВНЗ Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» Андрій Довгань та Олена Часнікова, співавтори навчальних матеріалів, представили навчально-методичне забезпечення курсів «Родинні фінанси» для учнів 5 класів, «Фінансово-грамотний споживач» для учнів 6 класів, «Фінансова культура» для учнів 7 класів, «Прикладні фінанси» для учнів 8 класів та «Економіка і фінанси» для учнів 9 класів; спецкурси з підвищення кваліфікації вчителів основної школи та інтерактивний курс для батьків. Усі зазначені матеріали були представлені на стенді Університету банківської справи у виставковому центрі Форуму.

Ректор Університету банківської справи Тамара Смовженко повідомила, що рух за фінансову просвіту ставатиме все глобальнішим та завдяки Міністерству освіти і науки України до 2019 року курс впровадять у загальноосвітніх закладах І - ІІ рівнів акредитації в усіх регіонах України.

У рамках заходу, авторами видань «Фінансова грамотність» проведено майстер-клас з методики викладання фінансової грамотності в основній школі: «Формування життєво необхідних компетентностей учнів засобами шкільного курсу «Фінансова грамотність» для вчителів та відкрите заняття для учнів основної школи «Вивчаємо фінанси, граючись».

За інформацією Інститут модернізації змісту освіти МОН України

Джерело: mon.gov.ua  

Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям