Лілія Гриневич: Документи про освіту будуть виготовлені вчасно

19 квітня Лілія Гриневич: Документи про освіту будуть виготовлені вчасно

Про це повідомила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час наради 18 квітня 2016 року. Ця нарада була терміново скликана Міністром, зважаючи на численні листи вчителів та керівників  шкіл, стурбованих термінами виготовлення атестатів та свідоцтв про освіту.

На нараді було розглянуто необхідні заходи щодо вчасного виготовлення документів про освіту для випускників 9 та 11 класів.

Під час наради з’ясувалося, що існує реальна загроза несвоєчасного друку і видачі документів випускникам, оскільки змінена в МОН місяць тому електронна база даних не пройшла тестування, не сертифікована, не має гарантований захист персональних даних випускників. Також залишається відкритим питання, чи витримає база великі навантаження. «Найгірше, що при використанні нової бази атестати випускникам можуть бути видані не раніше липня», - зазначила Міністр.

За обставин, які склалися, Міністерство вимушене повернутися до попередньої процедури видачі, вже перевіреної часом.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич пообіцяла, «що атестати і свідоцтва будуть видані вчасно, щоб діти не мали проблем з поданням документів на вступну кампанію».

Джерело: mon.gov.ua 

Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям