• Євро шлях
  • Цікаво знати
  • З нагоди 8 березня київські школярі пишуть листи Надії Савченко та вітають жінок-волонтерів

З нагоди 8 березня київські школярі пишуть листи Надії Савченко та вітають жінок-волонтерів

08 березня З нагоди 8 березня київські школярі пишуть листи Надії Савченко та вітають жінок-волонтерів

Загальноосвітні навчальні заклади Києва вже другий рік поспіль відзначають свято 8 березня в абсолютно новому форматі. Як і рік тому, нинішнє свято проходить у рамках акції до Міжнародного дня жіночої солідарності та миру, вітаючи та шануючи жінок, які змінили історію.

«На сьогодні свято 8 березня трансформується, особливо в уявленні молодого покоління. Для них це свято – у першу чергу день гендерної рівності та поваги до жінки, та найголовніше – солідарності між жінками, які сьогодні змінюють нашу історію. Це і жінки-медики, волонтери, які рятують життя, матері та дружини наших героїв-захисників», – зазначила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

За її словами, у ході відзначення 8 березня учні київських шкіл впроваджують нові традиції: організовують різноманітні тематичні заходи, серед яких написання листів на підтримку Надії Савченко «Нашій Надії з вірою та любов’ю»; зустрічі з жінками-медичними працівниками, волонтерами, матерями і дружинами українських захисників, учасницями АТО; фотовиставки тощо.

Джерело: kievcity.gov.ua   

Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям