Вчені визначили, скільки часу потрібно школярам на виконання домашньої роботи

18 квітня Вчені визначили, скільки часу потрібно школярам на виконання домашньої роботи
Скільки часу потрібно школярам на виконання домашньої роботи

Вчені з Іспанії визначили найбільш оптимальний час, який кожен школяр повинен витрачати на виконання домашнього завдання. При цьому, якщо дитина виходить за ці рамки, то якість виконаної роботи значно знижується.

Іспанські експерти відзначають, що для досягнення найкращих результатів і швидкого виконання домашнього завдання школяр обов'язково повинен виконувати всі вправи сам.

Дослідники з іспанського університету Ов'єдо для визначення найбільш оптимального часу, необхідного для виконання домашніх завдань опитали 7725 школярів, що навчаються як в приватних, так і в державних школах.

Середній вік опитаних склав приблизно 13 років. Що стосується статевої приналежності учасників випробування, то хлопчиків було трохи більше.

Дітям запропонували заповнити спеціальні анкети, які містять питання про те, як вони виконують домашнє завдання. Особливу увагу експерти приділяли підготовці до математики.

Після обробки даних анкет експерти встановили, що більшість школярів витрачають на виконання домашнього завдання 1-2 години. Більш успішними виявилися ті школярі, які виконують завдання без допомоги дорослих.

Вчені також зазначили, що ті хлопчики, які витрачають на виконання завдання більше 100 хвилин, мають успішність набагато нижче, ніж ті, які справляються за годину.

Також меншого успіху досягали ті, хто постійно просив допомоги при виконанні завдань.

Джерело: pinu.com.ua   

Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям