Казковий Трамвай

13 січня Казковий Трамвай

Таку назву отримав спільний проект Національної бібліотеки України для дітей та КП “Київпастранс”.

Стартував зимовий бібліотечно-трамвайний 6 січня. Маршрут – кожні два дні о 14 годині трамвай стартуватиме із зупинки Контрактова Площа на Подолі. Бібліотечні розваги у трамвайчику будуть тривати дві години до 16-00.

Трамвай о 14 годині буде стояти на зупинці. Надалі – через день за розкладом – з 14 до 16 години бібліотекарі головної дитячої бібліотеки будуть проводити у трамваї для дітей майстер-класи, вікторини, конкурси, читати книги, розповідати вірші та ін. Батьки в цей час зможуть познайомитися з новими книжками, репертуаром послуг, сервісів, дозвіллєвих програм Бібліотеки, отримати консультації бібліотекаря щодо кола читання дітей. У певні дні у трамваї буде працювати психолог бібліотеки.

Зимовий бібліотечно-казковий Трамвай буде працювати до кінця зимових канікул. Якщо книжково-бібліотечне дозвілля прийдеться до смаку жителям міста, то проект буде подовжено.

Розклад роботи Казковий Трамвай на період з 6 січня до 16 січня 2015 року розміщено на сайті Казкового Трамваю: chl.kiev.ua.

Джерело: chl.kiev.ua

  

Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям