• Євро шлях
  • Цікаво знати
  • З метою економії енергоресурсів розглядається можливість введення в Київських школах "гнучкого графіка" канікул

З метою економії енергоресурсів розглядається можливість введення в Київських школах "гнучкого графіка" канікул

21 серпня З метою економії енергоресурсів розглядається можливість введення в Київських школах "гнучкого графіка" канікул

Навчальні заклади столиці можуть скоротити споживання енергоресурсів на 30%, якщо запровадити певні організаційні заходи, які не потребують додаткового фінансування. Це утеплення вікон, дверей, фасадів, економія електроенергії, ревізія теплових та електронних мереж, організація освітніх заходів з енергозбереження для молоді. Крім того, розглядається можливість подовження канікул або впровадження їх гнучкого графіку. Про це повідомила радник міського голови з гуманітарних питань Ганна Старостенко, коментуючи стан підготовки системи освіти до навчального року.

Вона запевнила, що попри брак коштів у бюджеті, до нового навчального року будуть відкриті всі школи та дитячі садочки.

«З передбачених бюджетом 99,5 млн. грн. було профінансовано лише 22,5 млн. Але ми докладемо максимум зусиль, аби навчальний рік розпочався успішно. Важливо, щоб вчителі вчасно отримували заробітну плату, а школи були готові до навчального року. Адже сьогодні у сфері освіти задіяно близько третини киян», – зазначила вона.

Джерело: don.kievcity.gov.ua/ 

Зареєструвати новий навчальний заклад

Активація користувача

Для активації введіть код, що Ви отримали у Вашій школі, натисніть кнопку, та слідуйте інструкціям